OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Untitled (Facebook Post)
next arrow
previous arrow

Naujienos

2024-03-28

KVIEČIAME Į PARODOS ,,SENOSIOS VAISTINĖS“ ATIDARYMĄ

2024 m. balandžio 9 d. 17 val. Šilutės Hugo Šojaus muziejuje atidaroma paroda ,,Senosios vaistinės“. Parodą pristatys Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejaus direktorius Tauras Antanas Mekas.
Read More
2024-03-28

KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU ODETA TUMĖNAITE – BRAŽĖNIENE PARODOJE „MINTYS LINK PAVASARIO“

2024 m. balandžio 5 d. 16 val. kviečiame į susitikimą su tautodailininke, meno kūrėja, tradicinių amatų meistre, „Aukso vainiko“ ir dviejų kultūros ministerijos premijų laureate Odeta Tumėnaite - Bražėniene.
Read More
2024-03-12

KOVO 11-OJI ŠILUTĖS HUGO ŠOJAUS MUZIEJUJE

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną muziejuje vykusio edukacinio užsiėmimo KELIAS Į NEPRIKLAUSOMYBĘ metu pasitikrinome istorines žinias apie Lietuvos didžiuosius kunigaikščius, istorines vietas, šifravome Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios aktus ir piešėme Lietuvai pačius gražiausius linkėjimus.
Read More

Socialiniai tinklai

Renginiai

Muziejaus publikacijos

SARA LEVITANAITĖ-FELDMAN

Tarpukariu Švėkšnoje visiems buvo žinomas miško pirklys Sroelis (Srolis, Izraelis, g. ~1886 m.) Levitanas. S. Levitanas turėjo 3 dukteris: Saros Brainės (g. 1917-03-01) ir Rochės (Rachelės, g. 1915-09-10) susilaukė su pirmąja žmona Šeina (Gitelsonaite). 1923 m. gegužės 3 d. 37-erių metų našlys Sroelis Levitanas vedė 37-erių metų Frumę Gavsonaitę iš Žemaičių Naumiesčio.
Read More

VIENO NAMO ISTORIJOS PARODA „JONAS IR MARYTĖ: POPIERINĖ DĖŽUTĖ, PAUKŠTIS IR DEGTUKAI“

2017 m. Švėkšnos muziejaus muziejininkė gavo pranešimą apie nugriautą seną namą Švėkšnoje ir galimybę iš namo griuvėsių pasirinkti muziejui eksponatų. Namo griuvėsiai jau buvo pervežti į kitą vietą ir paruošti rūšiavimui: mediena bus supjaustyta malkoms, o visa kita bus išvežta į sąvartyną. Sąjūdžio laikų Lietuvos vėliava, vaistų buteliukai, daug smulkių daikčiukų... Rožančiai, škaplieriai, Brailio rašto knygos... Kvepalai, papuošalai, žaislai, degtukų dėžutės. Vaistų receptas su Kuktorovo Jono pavarde. Viena nuotrauka, puodelis, šaukštas. Kelioninė XX a. I pusės skrynia.
Read More

Prenumerata

Loading
Close Menu
Pakeisti dydį
Kontrastas