OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Fotoateljė2
Paroda Kalėdinė
Senelio paštas
Vaikų edukacijos
Green And Red Elegant Merry Christmas And Happy New Year Greeting Card (3)
NES TAIP ATKELIAUJA KALĖDOS
next arrow
previous arrow

Naujienos

2023-11-07

EGLUTĖS IŠKELIAUJA Į MIESTĄ

Tradicinė eglučių alėja šiemet svečiuosis mieste. Kviečiame junktis į Kalėdinės alėjos Šilutėje puošimą ir padovanoti miestui 2 m žaliaskarę.
Read More
2023-11-03

TAPKITE PARODOS ,,MANO KALĖDŲ PASAKA“ KŪRĖJU

Artėjant laukiamiausioms žiemos šventėms, kviečiame Jus pasidalinti įsimintiniausiomis savo kalėdinėmis istorijomis. Iki lapkričio 18 d. atneškite į Šilutės Hugo Šojaus muziejų papuošimų, rūbų, indų ir kitų daiktų, Jums primenančių gražiausias Kalėdas.
Read More
2023-10-31

KVIEČIAME Į NEMOKAMAS EKSKURSIJAS IR EDUKACINIUS UŽSIĖMIMUS PARODOJE ,,APGIEDOKIME PRŪSIJOS ŽŪTĮ“

Sužinosite apie prūsų gentis, jų gyvenimo būdą, Mažosios Lietuvos lietuvių įnašą į visą Lietuvos kultūrą; išvysite senuosius Prūsijos žemėlapius, susipažinsite su XVI–XIX a. tradiciniais lietuvininkų drabužiais bei išgirsite prūsų kalba įgarsintus K. Donelaičio ,,Metus“.
Read More
1 4 5 6 7 8 106

Socialiniai tinklai

Renginiai

Muziejaus publikacijos

Nelengva Naumiesčio progimnazijos pradžia su dūmais

1921 m. liepos 1 dieną Švietimo ministerija davė leidimą Naumiesčio valsčiaus valdybai atidaryti vidurinę keturklasę mokyklą. Nepaprasti tai buvo pirmieji keleri mokslo metai: mokytojams trūko atlyginimų, mokymo priemonių, tinkamų ugdymo procesui sąlygų.
Read More

Kuo unikalus penktasis Lietuvos etnografinis regionas

Penktadienį, spalio 15 d., Šilutės H. Šojaus muziejuje vyko konferencija „Penktojo regiono tapatybė – išskirtinumas ir unikalumas“. Ji buvo skirta...
Read More

Jaunuomenės mokymas Žemaičių Naumiestyje ir netikėtas atradimas

Kaip žinia, 2021 metai Žemaičių Naumiesčio gimnazijai (o ir pačiam miesteliui tai svarbu) ypatingi – minimas 100 metų gyvavimo jubiliejus. Grupei vietos šviesuolių ėmusis iniciavus 1921 m. liepos 1 dieną Švietimo ministerija davė leidimą Naumiesčio valsčiaus valdybai atidaryti vidurinę keturklasę mokyklą.
Read More

Prenumerata

Loading
Close Menu
Pakeisti dydį
Kontrastas