OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Fotoateljė2
Paroda Kalėdinė
Senelio paštas
Vaikų edukacijos
Green And Red Elegant Merry Christmas And Happy New Year Greeting Card (3)
NES TAIP ATKELIAUJA KALĖDOS
next arrow
previous arrow

Naujienos

2023-11-24

SUKŪRĖME JUMS TELEFONO UŽSKLANDAS

Artėjančių švenčių proga Šilutės Hugo Šojaus muziejus sukūrė Jums telefono ekrano užsklandas/ darbalaukio fonus, kad šventinis laukimas būtų dar linksmesnis ir pozityvesnis! Ekrano užsklandas galite parsisiųsti iš čia: Laukime švenčių kartu!
Read More
2023-11-22

ATIDARYTA PARODA ,,ALEKSANDRUI MOCKUI 135“

Lapkričio 21 d. jaukiame susitikime paminėjome tautodailininko Aleksandro Mockaus 135-ąsias gimimo metines ir atidarėme šio savito stiliaus liaudies menininko darbų parodą. Pristatyme dalyvavo A. Mockaus anūkė Kristina Šveikauskienė ir kiti artimieji, kurie prisiminė vaikystę, pasidalino šeimos istorijomis.
Read More
2023-11-21

KALĖDŲ SENELIO FOTOATELJĖ

Kalėdų Senelis atvyksta iš Šiaurės su dovanėlėmis ir savo mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 9 ir 16 d. nuo 10 iki 15 val. Įėjimo kaina 10 Eur. Susitikimo gražiausios akimirkos bus įamžintos šventinėje nuotraukoje! Nespėję į susitikimą su seneliu, nenusiminkite, kalėdinėje fotoateljė galėsite apsilankyti nuo gruodžio 9 iki sausio 5 d. (fotografijos kaina 1 Eur).
Read More

Socialiniai tinklai

Renginiai

Muziejaus publikacijos

NEPELNYTAI PAMIRŠTI: žydų gelbėtojai Šilutės rajone

2022 m. pabaigoje Lietuvos Respublikos Seimas patvirtino ir į atmintinų dienų sąrašą įrašė Lietuvos žydų gelbėtojų dieną. Žydų gelbėtojų diena pasirinkta kovo 15-oji, prisimenant Vilniaus universiteto bibliotekininkę Oną Šimaitę, 1966 m. kovo 15 d. tapusia pirmąja lietuve, kuriai buvo suteiktas garbingas Pasaulio Tautų Teisuolės vardas.
Read More

Macikų lagerių patirtys žmonių atsiminimuose: Šilutės Hugo Šojaus muziejaus 2018–2020 metų etnografiniai tyrimai

Šilutės muziejus 2018-2020 m. suorganizavo 24 etnografines ekspedicijas, ieškodamas informacijos apie Macikų lageryje kalintus žmones. Ekspedicijų medžiagos apžvalga sudėta į straipsnį. Tekstas pirmąkart spausdintas 2022 m. žurnale „Lietuvos etnologija“ Nr. 22 (31).
Read More

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metis

2023 m. sausio 15 d. sukanka 100 metų, kuomet Lietuvos vyriausybė įvykdė gerai suplanuotą karinę akciją, geriau žinomą Klaipėdos krašto sukilimo pavadinimu. 1923 m. sausio 10-15 d. dėka aktyvios Kauno valdžios politikos bei tvirtai išreikštos nuostatos, esą Lietuva be Klaipėdos uosto ir krašto kaip kūnas be galvos
Read More

Prenumerata

Loading
Close Menu
Pakeisti dydį
Kontrastas