KVIEČIAME Į KNYGOS PRISTATYMĄ IR PARODOS ATIDARYMĄ

2024 m. sausio 12 d. maloniai kviečiame į Klaipėdos krašto prijungimo dienai skirtus renginius.

16 val. vyks knygos „Šilutės Hugo Šojaus muziejus, dvaras, parkas – verta atrasti“ pristatymas. Tai – pirmasis tokios didelės apimties leidinys apie unikalią Pamario krašto vietovę. Knygoje aptariamos Šilutės muziejaus įkūrimo aplinkybės, dvare veikiančios ekspozicijos, pristatoma dvaro istorija, išlikę ir išnykę komplekso pastatai, padaliniai Švėkšnoje, Žemaičių Naumiestyje, Macikuose, taip pat dvasinio kultūros centro „Eglutė“ veikla. Atskiras knygos skyrius skiriamas dvaro parkui, jo įkūrimo istorijai, augalams ir mažosios architektūros elementams. Renginio svečias – VU istorikas dr. Salvijus Kulevičius. Jis papasakos apie kitus muziejus, įkurtus dvaruose nuo tarpukario iki šių dienų.

17 val. vyks parodos ,,Eksponatai – laikmečio liudininkai“ pristatymas. Jau tradicija tampančioje parodoje išvysite įdomiausius eksponatus, papildžiusius muziejaus fondus 2023 metais. Paroda veiks iki vasario 12 d.