KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE ,,KLAIPĖDOS KNYGOS RINKIMAI 2023”

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos iniciatyva kasmet organizuojamas konkursas „Klaipėdos knyga“, kurio tikslai:

supažindinti visuomenę su Klaipėdos leidėjų išleistomis knygomis per pastaruosius kalendorinius metus ir pagerbti jų kūrėjus;

organizuoti Klaipėdos leidėjų per praėjusius kalendorinius metus išleistų knygų konkursą ir išrinkti geriausius nominacijose: „Gražiausia Klaipėdos knyga“, „Populiariausia Klaipėdos knyga“ ir „Klaipėdietiška knyga“.

Šiemet tarp 37 konkurse dalyvaujančių knygų rasite ir Šilutės Hugo Šojaus muziejaus leidinį ,,Šilutės Hugo Šojaus muziejus, dvaras, parkas – verta atrasti.“ Konkurso „Klaipėdos knyga 2023“ balsavimas www.biblioteka.lt/balsavimas vyks iki balandžio 26 d. 12.00 val. Būkite aktyvūs!

Kovo 27 d., trečiadienį, 17.00 val. I. Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) vyks knygos pristatymas. Laukiame Jūsų!