Kultūros paveldo departamentas dalinai finansuos projektą “Šilutės Hugo Šojaus muziejus, dvaras, parkas – verta atrasti”

Kultūros paveldo departamentas nutarė iš dalies finansuoti projektą „Šilutės Hugo Šojaus muziejus, dvaras, parkas – verta atrasti“. Vykdant projektą bus išleistas reprezentacinis leidinys, kuriame pristatysime Šilutės Hugo Šojaus muziejaus ekspozicijas, įrengtas buvusiame Šilokarčemos dvare, atskleisime muziejaus ir dvaro, taip pat aplinkos išskirtinumą. Kokybiškas leidinys bus ir pažintinė-informacinė priemonė, ir graži dovana, ir prisiminimas apie aplankytą vietovę. Knyga tūrėtų pasirodyti iki gruodžio mėnesio. Sekite naujienas!