Įgyvendinant projektą ,,Kūrybinių improvizacijų šou ,,Muziejus kitu kampu“ vyko edukaciniai užsiėmimai

Šilutės_muziejus džiaugiasi bendradarbiavimu su išskirtiniais Lietuvos muziejais, vienas jų- Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus.

Šiandien, tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, įgyvendinant projektą ,,Kūrybinių improvizacijų šou ,,Muziejus kitu kampu“, vyko trečiasis renginys – edukaciniai užsiėmimai ,,Triukšmų įgarsinimas“ ir ,,Spalvų scenografija“, kurios vedė Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus edukatoriai: Ona-Barbora Šlapšinskaitė ir Vidmantas Kazlauskas.

Sužinojome, kaip įgarsinami kino filmai ir netgi patys pabandėme tai padaryti, taip pat įsigilinę į spalvas ir jų keliamas emocijas, kūrėme spalvingas scenografijas. Dėkojame edukatoriams už profesionalumą, suteiktas žinias, o renginio dalyviams – už geras emocijas!

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė.