OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Fotoateljė2
Paroda Kalėdinė
Senelio paštas
Vaikų edukacijos
Green And Red Elegant Merry Christmas And Happy New Year Greeting Card (3)
NES TAIP ATKELIAUJA KALĖDOS
next arrow
previous arrow

Naujienos

2023-11-21

KALĖDŲ SENELIO PAŠTAS

Nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 15 d. prie Šilutės Hugo Šojaus muziejaus įsikurs Kalėdų Senelio paštas. Kalėdų Senelis laukia gražiausių laiškų iš pačių geriausių vaikų!
Read More
2023-11-21

NUO GRUODŽIO 1 D. ATIDAROMA PARODA ,,MANO KALĖDŲ PASAKA“

Parodoje išvysite kolekcionierės iš Klaipėdos Nijolės Bendikaitės gražiausių kalėdinių žaisliukų, Kalėdų Senelių rinkinį. N. Bendikaitė daugiau nei 17 metų renka kalėdines dekoracijas, žaisliukus, naujametę atributiką, kurios tapo neatsiejama kolekcionierės gyvenimo dalimi.
Read More
2023-11-17

NES TAIP ATKELIAUJA KALĖDOS

Gruodžio 4-22 d. kviečiame moksleivius turiningai praleisti laiką advento kūrybinėse dirbtuvėse:
Read More

Socialiniai tinklai

Renginiai

Muziejaus publikacijos

SARA LEVITANAITĖ-FELDMAN

Tarpukariu Švėkšnoje visiems buvo žinomas miško pirklys Sroelis (Srolis, Izraelis, g. ~1886 m.) Levitanas. S. Levitanas turėjo 3 dukteris: Saros Brainės (g. 1917-03-01) ir Rochės (Rachelės, g. 1915-09-10) susilaukė su pirmąja žmona Šeina (Gitelsonaite). 1923 m. gegužės 3 d. 37-erių metų našlys Sroelis Levitanas vedė 37-erių metų Frumę Gavsonaitę iš Žemaičių Naumiesčio.
Read More

VIENO NAMO ISTORIJOS PARODA „JONAS IR MARYTĖ: POPIERINĖ DĖŽUTĖ, PAUKŠTIS IR DEGTUKAI“

2017 m. Švėkšnos muziejaus muziejininkė gavo pranešimą apie nugriautą seną namą Švėkšnoje ir galimybę iš namo griuvėsių pasirinkti muziejui eksponatų. Namo griuvėsiai jau buvo pervežti į kitą vietą ir paruošti rūšiavimui: mediena bus supjaustyta malkoms, o visa kita bus išvežta į sąvartyną. Sąjūdžio laikų Lietuvos vėliava, vaistų buteliukai, daug smulkių daikčiukų... Rožančiai, škaplieriai, Brailio rašto knygos... Kvepalai, papuošalai, žaislai, degtukų dėžutės. Vaistų receptas su Kuktorovo Jono pavarde. Viena nuotrauka, puodelis, šaukštas. Kelioninė XX a. I pusės skrynia.
Read More

Prenumerata

Loading
Close Menu
Pakeisti dydį
Kontrastas