Informacija apie orientacines varžybas „Atrask senąją Šilutę“

Manote, jog puikiai pažįstate savo miestą ir apie jį žinote daug istorinių faktų? Norite patikrinti savo žinias ar sužinoti dar daugiau? Mėgstate aktyviai ir netradiciškai leisti laisvalaikį bei save išbandyti pačiose netikėčiausiose situacijose? Jeigu Jūsų atsakymas „taip arba galbūt“, tai užteks galvoti, nes šis miesto orientacinis žaidimas kaip tik Jums.

Keliaudami po žinomas ir netikėtas Šilutės vietas, ieškosite, spręsite užuominas, patirsite atradimo džiaugsmą, prisiminsite ar sužinosite naujų faktų apie miestą, skubėsite ir stengsitės lėkti greičiau už varžovų komandas, kad tik būtumėte neprilygstamieji. O kur dar nepatirti potyriai ir nuotykiai…

Yra parengti 4 orientacinių varžybų maršrutai, todėl galėsite rungtyniauti tarpusavyje! Kiekviena komanda varžybų pradžioje į savo išmaniuosius telefonus įsidiegs orientacinių varžybų programėlę. Programėlėje pateikta užšifruota informacija apie Šilutėje esantį objektą (statinį, paminklą, vietą ir pan.). Iššifravus nuorodą komanda turės nueiti prie atspėto objekto, kur lauks kita užuomina. Dalyviai iššifruodami nuorodas gali naudotis visomis galimomis informacinėmis priemonėmis arba susisiekti su žaidimo organizatoriais.

Prieš prasidedant varžyboms komandos bus užregistruotos, tad prašome susigalvoti pavadinimus. Varžybų pabaigoje visų komandų laikas bus užregistruotas ir galėsite konkuruoti su kitais dalyviais! Greičiausias komandas galite pamatyti čia.

Su savimi reikia turėti išmanųjį telefoną ar planšetę, kuriuose turi būti įdiegta „QR“ kodų nuskaitymo programėle bei turėti interneto prieigą. Programa suderinama su „Android“ operacine sistema.

Grupės registruojamos tel. 865751909

 

 

Komentavimo galimybė išjungta.