Šilutės 2019 m. miesto šventės programa

Gegužės 24-25 d. ŠILUTĖS MIESTO ŠVENTĖS programa.

ŠILUTĖS MIESTO ŠVENTĖS PROGRAMA

www.silutekpc.lt

2019 M. GEGUŽĖS 24 D.

18.00  EKUMENINĖS PAMALDOS  UŽ ŠILUTĖS MIESTĄ IR ŠILUTIŠKIUS

Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje (Lietuvininkų g. 21)

21.00  ŠVENTĖS ATIDARYMO KONCERTAS

Dalyvauja Vilniaus  miesto savivaldybės  Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Barkauskas, solistai:  Aistė Pilibavičiūtė (sopranas), Dainius Puišys (baritonas).

ŠVENTINIAI FEJERVERKAI

Lietuvininkų g., prie Šilutės evangelikų-liuteronų bažnyčios

GEGUŽĖS 25 D.

NUO 10.00 TAUTODAILININKŲ IR AMATININKŲ DIRBINIŲ ŠVENTINĖ MUGĖ

Lietuvininkų gatvėje

12.30  ŠVENTINĖ EISENA IR MOTORIZUOTOS TECHNIKOS PASIRODYMAS

Nuo Lietuvininkų g. 74 iki Senojo turgaus aikštės

14.00–17.30  PRAMOGOS  SENOJO  TURGAUS AIKŠTĖJE

14.00–17.30 PROGRAMA „ŠEIMOS DŪZGĖS“

XVII-XX a.  „Dvaro meistrų“ (keramikų, duonos kepėjų, muilo gamintojų,  drabužių siuvėjų, senovinio audimo ir verpimo meistrų), „Viduramžių“ meistrų (odininkų, žalvario papuošalų gamintojų, ugnies įkūrėjų) ir gintarininko edukacinės programos. Senovinių žaidimų arena bei folkloro kolektyvų ir kapelų koncertas. Tradicinių Klaipėdos krašto gardėsių skanavimas dvaro kavinėje.

Prie Hugo Šojaus dvaro rūmų

XIX-XXI a. Tradiciniai Klaipėdos krašto žaidimai ir edukacinių programų viesulas: „Karalaičių ir princesių laboratorija“, senoviniai piemenukų žaidimai, vėtrungėlių-magnetukų, žuvyčių-magnetukų gamyba, Kuršmarių vėtrungėlių dažymas, suvenyrinių laivelių gamyba, pynimas iš šiaudelių, „Raganų futbolas“ ir Mega stalo žaidimų turnyras.

XXI a. Transformerių (milžiniškų figūrų) parodomoji programa, Venesuelos cirko artisto Katay Santos pasirodymas gatvėje, „Mini cirko“ pasirodymai: klouno ir iliuzionisto programos, gyvūnėlių iš balionų gamyba, cirko gyvūnėlių pasirodymas gatvėje. KLIŪČIŲ RUOŽO TURNYRAS, SKIRTAS ŠEIMOMS IR DRAUGAMS (pirmą kartą Šilutėje veiks 100 m. pripučiamas kliūčių ruožas). Šilutės kamerinio dramos teatro programa.

Veiks Kakės Makės batutų miestelis vaikams (mokamas).

Turgaus aikštėje

14.00-17.00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono ginklų ir technikos paroda.

Turgaus aikštėje

15.30   Kūrybinis susitikimas „Romansas gyvo garso“ su romansų atlikėja Liuba Nazarenko.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos kieme

16.00–18.00    ŠILUTĖS VAIKŲ IR JAUNIMO KOLEKTYVŲ KONCERTAS

Scenoje prie Šilutės kultūros ir pramogų centro

17.00   CHORINĖS–VOKALINĖS MUZIKOS KONCERTAS

Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje

19.00–23.00  VAKARINĖ PROGRAMA

19.00–20.00   Šilutės pramoginių ir sportinių  šokių kolektyvų pasirodymas

20.00–21.00  Atlikėjo Valdo Lacko koncertas

21.00–22.00  Grupės „Man-go“ koncertas

22.00–23.00  grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“  koncertas

Pagrindinėje scenoje Senojo turgaus aikštėje

Šventės organizatoriai – Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šilutės seniūnija.

Šventės renginių vedėjas – Marijus Budraitis.

Partneriai: Šilutės sporto mokykla, VšĮ „Šilutės sportas“, Šilutės Hugo Šojaus muziejus, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka, Šilutės kamerinis dramos teatras, Šilutės meno mokykla, Šilutės evangelikų liuteronų parapija.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdinė medžiaga viešinama reprezentaciniais tikslais.

Organizatoriai pasilieka teisę programą pildyti.