Šilutės Hugo Šojaus muziejus kviečia visus norinčius prisidėti prie eglučių puošimo žiemos šventėm

2018 metais, gruodžio 7 – ą dieną Hugo Šojaus parke norime įkurdinti eglutes ir visas jas padabinti kalėdinių meduolių figūrėlėmis.

Todėl šiemet visų jūsų prašome eglutes puošti žaisliukais – kalėdiniais meduoliais. O juos gaminti iš neperšlampančių, blizgančių, tviskančių, šviesą atspindinčių medžiagų ir eglutę būtinai „aprėdyti“ elektrine girlianda (tam, kad Kalėdų dvasia kelią rastų).

1. s. elektrinės girliandos turėtų būti skirtos naudoti lauko sąlygomis, mes pasirūpinsime jų pajungimu, o po Trijų Karalių jums grąžinsime.

Eglutes puoškime gruodžio 6 d. nuo 10 iki 17 val. arba gruodžio 7 – ąją nuo 9 iki 11 val.

Gruodžio 7 d. 11 val. prie Hugo Šojaus dvaro įvyks oficialus meduoliais puoštų eglučių parko atidarymas.

Visus dabinusius eglutes apdovanosime, mokytojams įteiksime kvalifikacijos pažymėjimus, o pagrindinį prizą miesto eglės įžiebimo metu dovanos Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Šventę organizuoja Šilutės Hugo Šojaus muziejus.

Prašome registruotis iki 2018 m. gruodžio 3 dienos.

Telefonai (8 441) 441 62207, 8 682 29145, el. p.: iskablauskaite@gmail.com